DODATKOWE PROGRAMY EDUKACYJNE REALIZOWANE PRZEZ NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

• Oddział Pisarzowice - ,,Witaminki” – projekt edukacyjny promujący zdrowe nawyki żywieniowe. Projekt realizowany pod patronatem Bliżej Przedszkola.
  • Oddział Komorniki - ,,Gramy ze zmysłami” - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny pod patronatem Bliżej Przedszkola. ,,Elektrośmieci” – Ogólnopolski Projekt Edukacyjny pod patronatem Elektro-Eko
  • Oddział Dobra - ,,Zabawa sztuką” autorstwa Dagmary Drabik ,,Akademia Wesołego Ryjka” autorstwa Wojciecha Widłak
  • Oddział Racławiczki - ,,Witaminki” – projekt edukacyjny promujący zdrowe nawyki żywieniowe. Projekt realizowany pod patronatem Bliżej Przedszkola.
  • Oddział Strzeleczki - ,,Witaminki” – projekt edukacyjny promujący zdrowe nawyki żywieniowe. Projekt realizowany pod patronatem Bliżej Przedszkola.
  • Oddział Dziedzice - ,,Bajkowa wyspa część 2” autorstwa Agaty Janus.
  • Oddział Zielina - ,,Książka dla przedszkola” projekt realizowany pod patronatem Bliżej Przedszkola. ,,Kreatywne dni nietypowe” - Autorzy i koordynatorzy projektu: Magdalena Wypchał, Anna Kaczyńska, Aneta Doroz, Edyta Sendela.